1

Kurumsal Çikolatalar

Kurumsal firmalara özel olarak tasarlanan kurumsal çikolata çeşitleri kendine has tasarımları ve lezzeti ile dikkat çekiyor. Kurumsal çikolatalar firmalar arası bağın güçlenmesine yardımcı olmak ve çalışanları motive etmek için alınacak en güzel hediyelerden birisidir. Firmaların özelliklerine ve kişisel isteklere göre özel olarak tasarlanan bu çikolatalar sayesinde onlara verdiğiniz değeri yansıtabilirsiniz. Hediye ettiğiniz kişinin kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlar. Her türlü kurumsal faaliyetlerde ve iş birliklerinin kutlanmasında önemli bir yere sahiptir. Hem görsel olarak şık ve gösterişli tasarıma hem de lezzeti ile unutulmaz bir tada sahip olan bu çikolataları çok seveceksiniz.

Kurumsal çikolata anlaşma yaptığınız firmalara hediye etmek ya da kurumunuza gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamak için verebileceğiniz en kaliteli ve anlamlı hediyelerden birisidir. İsteğe göre firmanın adı ve logosu çikolata üzerine basılarak özel bir tasarım yapılabilir. Çalışanlarınızı ve müşterilerinizi mutlu eden bu çikolatalar süt, kakao ve vanilyadan üretilir. İçerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan bu çikolatalar oldukça sağlıklıdır. Bitter ve sütlü çikolata çeşitlerinin yanı sıra daha önce hiç tatmadığınız farklı lezzetlerde üretilmiş çikolata çeşitlerini de kurumsal çikolatalar arasında bulabilirsiniz. Şık kutularda misafirlerinize sunacağınız bu çikolatalar estetik paketleme tasarımına sahip olduğu için iş yaptığınız diğer firmalara da hediye olarak verebilirsiniz. 

Kurumsal Çikolata Çeşitleri

Firmaların kuruluş yıl dönümleri, yılbaşı, bayram, lansman, bayi toplantıları ve tebrik kutlamaları gibi özel günlerinde müşterilerine ve çalışanlarına verebilecekleri ve ikram edebilecekleri en anlamlı hediyelerin başında kurumsal çikolatalar gelir. Kurumsal logo ya da isme özel olarak tasarlanan çikolataların yanı sıra farklı konseptlere sahip birçok kurumsal çikolata çeşidi bulunmaktadır. Farklı renk ve modellerde özel spesiyal çikolatalar tasarlanabilir. Çalışanların çalıştığı yere bağlılığını ve motivasyonunu arttırması açısından önemlidir. Gıda, eğitim, mimarlık, spor, sağlık, emlak ya da teknoloji gibi tüm alanlarda faaliyet gösteren firmalara özel tasarımlar hazırlanır.

Hediyelik çikolatalar için kaliteli malzemeler kullanılarak özel paketleme tasarımları yapılmaktadır. Hem görünüş olarak hem de lezzet olarak birçok kurumsal çikolata çeşitleri bulunmaktadır. Siyah bitter çikolata, beyaz çikolata, sütlü çikolata, kahveli çikolata, renkli draje çeşitleri, fındıklı, fıstıklı, çilekli, böğürtlenli, frambuazlı, güllü, salep ve tarçınlı çikolata çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca kurumlara özel logo baskılı çikolatalar hazırlanabilir. Paketleme olarak kurumsal çikolata çeşitleri arasında yuvarlak, kare ve çekmeceli kutular oldukça dikkat çekici. İstediğiniz çikolatalar büyük, orta ve küçük boy olarak tasarlanmıştır. Hem damaklarda unutulmaz bir tat bırakacak hem de iş hayatınızda çalışanlarınızda bağlarını güçlendirecek olan kurumsal çikolataları inceleyebilirsiniz. 

Kurumsal Çikolataların Özellikleri

Firmaları arası anlaşma sağlandığında, başarıların kutlanması, firmaların açılış törenlerinde gelen misafirlere ikram etmek ya da çalışanları motive etmek amacıyla kurumsal çikolata en güzel hediyelerden biridir. Firmaya gelen yeni çalışana hoş geldin demek ya da firmadan ayrılan kişiye veda etmek için hediye olarak verilebilir. İş hayatında tüm özel günlerde çalışanlar ve müşteriler arasındaki bağı güçlendirmek ve onlara kendilerini özel hissettirmek için kurumsal çikolatalar en iyi ikramlıklardır. Kurumun yaptığı işe göre özel tasarımlarda çikolatalar yapılabilir. Çikolata üzerine isim, logo ya da şekil basılabilir. Yuvarlak, uzun, kalp, kare, çiçek desenli olarak tasarlanan çikolatalar günün anlam ve önemini en iyi şekilde yansıtmanıza yardımcı olur.

Üst düzey kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen kurumsal çikolata oldukça sağlıklıdır. Geleneksel yöntemlerle üretilen bu ürünler uzun süre tazeliğini korur. Sıcak havalarda kolay kolay erimez. Buzdolabına koymanıza gerek kalmadan serin ve kuru ortamda uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Vanilya, kuru yemiş ve kuru meyveler kullanılarak üretilen bu çikolatalarda hiçbir katkı maddesi bulunmadığından herkes gönül rahatlığı ile tüketebilir. Farklı sayılarda çikolata bulunan kutular tasarlanır. İsteğe göre yanında dibek kahvesi olan kahve çikolata setleri hazırlanabilir. Lezzeti, kokusu, şık duruşu ve özel paketleme tasarımları ile sizlere her yönü ile kusursuz şekilde hazırlanmış kurumsal çikolatalar sunulmaktadır. 

Kurumsal Çikolata Fiyatları

Hangi sektörde iş yapan bir firma olursanız olun firmanıza özel olarak tasarlanan kurumsal çikolatalara sahip olabilirsiniz. Sizlere tadı ile eşsiz bir şölen sunan kurumsal çikolata estetik ve zarif tasarımları ile gönlünüze hitap ediyor. Kendinizi özel hissetmenizi sağlayan kurumsal çikolata çeşitlerini www.livaartisan.com firması ile inceleyebilirsiniz.

Ayrıca kurabiye, beze, galeta, gevrekler ve kuru meyveler setlerini deneyebilirsiniz. İş yaşamında firmaların tercih ettiği kurumsal çikolata çeşitleri oldukça fazladır. Geniş ürün seçeneği sunulmaktadır. Klasik hediyelik paketlerin yanı sıra özel tasarımlar da mevcuttur. Çiçekli ya da nazar boncuklu kutularda olan çikolata setleri oldukça popüler. İçerisinde çok sayıda çikolata ve draje çeşidini barındıran özel kurumsal çikolata kutularına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Şekli, lezzeti, kaliteli kutu tasarımları, renk ve modelleri ile özel ve anlamlı hediye ve ikramlık kurumsal çikolata fiyatları oldukça ekonomiktir. Çeşitlerine ve ebatlarına göre fiyatları değişir. Oldukça kaliteli çikolatalar olduğu için kargo ile adresinize gelinceye kadar tazeliğini kaybetmez. Sıcak yaz günlerinde kolayca erimediği için istediğiniz şehirden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR