1. Ödeme tipleri nelerdir?

Kredi Kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.

2. Kurye ile aynı gün teslimatınız var mı?

Ankara içerisinde kurye ile aynı gün teslimat hizmetimiz bulunmaktadır. 14:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde kadar kurye aracımızın rotasına bağlı olarak 18:00’a teslim edilmektedir. 14:00’dan sonra gelen kurye siparişleriniz takip eden gün, bir sonraki gün teslim edilmektedir.Ankara içi kurye ile aynı gün teslim bölgelerini görüntülemek için tıklayınız.
Pazar Günleri Kurye ve Aynı Gün Teslim hizmetimiz bulunmamaktadır.

3. Siparişim ne zaman kargoya verilir? Kargo ne zaman ulaşır?

Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İllere göre 1 ila 3 iş günü arasında teslimatı yapılmaktadır.

4. Siparişim sıcak hava koşullarından etkilenir mi?

Siparişinizde sıcak hava koşullarından etkilenecek ürünler varsa koli içinde ayrıca ısı yalıtım torbaları ve buz aküleri ile birlikte gönderiyoruz.

5. Ürünleri saklama koşulları nelerdir?

Çikolata ürünlerini serin ve kuru yerde +18, +22 derecede muhafaza ediniz Güneş ışığı ile doğrudan temastan kaçınınız.Lokum, Ezme, Draje, Akide Şekeri çeşitlerimizi serin ve kuru bir ortamda muhafaza ediniz. 

6. Ürünler taze mi? Raf ömrü ne kadar?

Ürünlerimiz günlük olarak üretilmektedir. Çikolata ürünlerinin 1 yıl raf ömrü bulunmaktadır.

7. Kredi kartı ile ödemelerde kart bilgilerim güvence altında mı ?

Evet , kredi kartı kullanımlarınız SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Biz dahil hiç kimse kart bilgilerinize ulaşamaz.
Çünkü ödeme aşamasında bankaya gönderilen bilgiler sisteme kayıt edilmemektedir. Sistemimiz %100 güvenli çalışmaktadır.

8. Hediye gönderimi nasıl yapılıyor?

Fatura adresine kendi bilgilerinizi, Kargo adresine ise hediye göndermek istediğiniz kişinin bilgileriniz yazdığınız takdirde;e-fatura kesiliyor ve email olarak gönderiyoruz.

9. İnternet üzerinden ödeme yapıp başka bir adrese hediye gönderebilir miyim?

Fatura adresine kendi bilgilerinizi, Kargo adresine göndermek istediğiniz
kişinin bilgilerini yazarak ödeme yapabilir, hediye gönderebilirsiniz.

10. Ürünlerde fiyat etiketi var mı?

Ürünlerimizin hiç birinde fiyat etiketi bulunmamaktadır. Genelde hediye olarak gönderilen ürünlerimizin fiyatını mahremiyet olarak görüyor ve kesinlikle ürünlerimizin üzerinde bulundurmuyoruz.

11. Firma logolu ürün yaptırmak istiyorum.

Firma logolu çikolata seti, lokum seti veya sitemizde bulunan ürünlerimizden oluşan farklı bir set yapabiliriz. Firmanızın logosunu kutularımıza, kolonya etiketlerine, madlen çikolata etiketine, kahve kutularımıza, termoslarımıza, powerbank, kalem ve defterlerimize ve daha bir çok ürünümüzün üzerine uygulayabiliriz.[email protected] adresine taleplerinizi detaylı olarak iletirseniz, sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.